برگزاری ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان زنجان

97/12/17::::رئیس مرکز آزمون جهاددانشگاهی واحد استان زنجان، از برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در این استان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان ، کامران جعفری اظهار کرد: بر اساس توافق انجام گرفته با سازمان اداری و استخدامی کشور، این دوره از آزمون استخدامی توسط جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.  وی با بیان اینکه ۳۸۰۱ نفر از استان در این دوره از آزمون شرکت کرده‌اند، گفت: از این تعداد ۲۲۷۹ نفر مرد و ۱۵۲۲ نفر زن هستند. جعفری بیان کرد: این آزمون هم‌زمان با سراسر کشور طی روز جمعه 17 اسفندماه در شهرهای زنجان، قیدار و ابهر برگزار می‌شود.

 رئیس مرکز آزمون جهاددانشگاهی واحد استان زنجان گفت: این آزمون در این استان در سه شهرستان زنجان با ۲۶۳۶ شرکت‌کننده، ابهر با ۶۰۴ نفر و در خدابنده با ۵۶۱ نفر برگزار خواهد شد.

 وی با بیان اینکه باجه‌های رفع نقص از 14 اسفندماه امسال تا ساعت ۸ صبح روز آزمون در حوزه‌های برگزاری آزمون دایر است، افزود: شرکت‌کنندگان در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات خود می‌توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir از  آدرس باجه‌های رفع نقص اطلاع یافته و نسبت به اصلاح کارت آزمون اقدام کنند.

 جعفری خاطرنشان کرد: در این آزمون همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی مانند تلفن‌همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و انگشتر هوشمند، پیجر و ماشین حساب، خلاف ضوابط بوده و با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد. همچنین همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار و حضور داوطلب نیم ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی الزامی است.